Autor Wątek: Rozmowy o telenoweli Amor Bravio... (emisja w Meksyku) UWAGA SPOJLERY !!  (Przeczytany 12468 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Julia

• Mgr Telek
  • Fanatyk
  • *
  • Uwielbiam Castle'a:) Fernanda :) Il Divo:)
  • Awards Znawca pierwszy tysiac
  • Data Rejestracji 14/08/2011
    YearsYearsYears
Odp: Rozmowy o telenoweli Amor Bravio...
« Odpowiedź #200 dnia: Marzec 20, 2012, 15:53:49 pm »
A mi się entrada na razie podoba. Nie zachwyca, tak bardzo, ale dla mnie jest OK. Piosenka nie jest najgorsza, jednak czegoś mi w niej brakuje.

Nie oglądnęłam początku i muszę to nadrobić... Do spotkania nie doszło, ale Daniel Junior zadzwonił do Camilli, ale niestety ten wymok Alonso odebrał telefon... i Camila o niczym nie wie...

Offline Julia

• Mgr Telek
  • Fanatyk
  • *
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #201 dnia: Marzec 21, 2012, 12:20:25 pm »
Czyli jednak dobrze zrozumiałam, że Abram powiedział Danielowi, że Miriam umarła.... Głupi ten Abram, jak tak mógł. przecież Daniel tak bardzo kocha żonę... Zaczynam się obawiać kolejnych odcinków...

Agustina mnie też wkurza, a wydawał się na początku taka OK...

Offline Latino

• Mod Global
  • Mistrzu
  • *
  • Awards Pacyfikator Odkrywca Serwer 2013 Znawca pierwszy tysiac
  • Data Rejestracji 03/06/2011
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #202 dnia: Marzec 21, 2012, 20:36:34 pm »
Bez dwóch zdań Alonso mnie przeraża... To co zrobił na przyjęciu było okropne, jak można kogoś traktować... I nie mogę już słuchać jak ciągle mówi do Camili "es tu culpa, es tu culpa" itp. :/ straszny człowiek :/

Oglądam: The Vampire Diaries ~ White Collar

Offline iwunia_86

• Raczkujący
  • *
  • Data Rejestracji 21/03/2012
    YearsYears
« Odpowiedź #203 dnia: Marzec 21, 2012, 21:30:52 pm »
Obsada jak dla mnie bomba... jak na razie jestem mile zaskoczona tą telcią. Drażni mnie strasznie Alonso...  Cieszę się, że nie oglądałam złotej klatki bo strasznie nie lubię oglądać remake. Ostatnio mają bzika na nie jakby im się skończyły pomysły na nowe scenariusze...

Karisma

• Gość
« Odpowiedź #204 dnia: Marzec 22, 2012, 14:06:41 pm »
Nie lubię Leoncio. Jest wścibskim lizusem. Mam wrażenie, że jeszcze nie raz pokaże, na co naprawdę go stać…

Fakt, że w Leoncia wciela się José Elías Moreno, dobrze wróży tej postaci - na pewno będzie to interesujący typek i pokaże na co go stać, oczywiście w sensie negatywnym.

Offline Latino

• Mod Global
  • Mistrzu
  • *
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #205 dnia: Marzec 22, 2012, 14:10:01 pm »
W najnowszym odcinku Daniel jest już w drodze do Meksyku :) według proma następnego odcinka proci już niedługo się spotkają :D

Nie wiem dlaczego, ale mam jakieś zastrzeżenia do gry Leticii Calderon, nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że bardzo sztucznie gra i nie przekonuje mnie do autentyczności swojej postaci.

Karisma

• Gość
« Odpowiedź #206 dnia: Marzec 22, 2012, 14:16:55 pm »
W najnowszym odcinku Daniel jest już w drodze do Meksyku :) według proma następnego odcinka proci już niedługo się spotkają :D 

No to muszę nadrobić 3 ostanie odcinki :D Liczę na to, że spotkanie protów będzie dobre :)

Offline Latino

• Mod Global
  • Mistrzu
  • *
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #207 dnia: Marzec 22, 2012, 18:38:44 pm »
Avance jutrzejszego (tzn. dzisiejszego) odcinka :D Już się nie mogę doczekać! :D :D

http://youtu.be/eeJ1B6SP8CI

Offline Latino

• Mod Global
  • Mistrzu
  • *
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #208 dnia: Marzec 23, 2012, 15:04:54 pm »
Zauważyłam, że oglądalność telenoweli bardzo spada, w tym tygodniu odcinki są na poziomie 18 pkt.

Offline Lucie

• Molik książkowy uzależniony od książek... i muzyki
  • V.I.P
  • Fanatyk
  • *
  • Co cię nie zabije, to cię wzmocni
  • Awards Znawca Emeryt cięty język Odkrywca Bibliotekarz Krytyk pierwszy tysiac
  • Data Rejestracji 02/06/2011
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #209 dnia: Marzec 23, 2012, 15:21:02 pm »
Zauważyłam, że oglądalność telenoweli bardzo spada, w tym tygodniu odcinki są na poziomie 18 pkt.
Niestety tak, ale to jest zwykła oglądalność telenowel o tej godzinie. Zarówno CME jak i LFDD czy nawet LQNPA też taką miały.
Czytam obecnie: Nicholas Sparks - Ostatnia piosenka

"Niektórzy mówią, że pieniądze szczęścia nie dają... Najwidoczniej nigdy nie byli w księgarni"

Offline Julia

• Mgr Telek
  • Fanatyk
  • *
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #210 dnia: Marzec 23, 2012, 16:46:12 pm »
Niestety tak, ale to jest zwykła oglądalność telenowel o tej godzinie. Zarówno CME jak i LFDD czy nawet LQNPA też taką miały.
LQNPA miało ratingi około 20 do 22, ale nie wiem jak było na początku. 

Offline Lucie

• Molik książkowy uzależniony od książek... i muzyki
  • V.I.P
  • Fanatyk
  • *
  • Co cię nie zabije, to cię wzmocni
  • Awards Znawca Emeryt cięty język Odkrywca Bibliotekarz Krytyk pierwszy tysiac
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #211 dnia: Marzec 23, 2012, 17:27:34 pm »
LQNPA miało ratingi około 20 do 22, ale nie wiem jak było na początku.
Dopiero mniej więcej od końca stycznia, bo na początku też tak około 18-19. Miejmy nadzieję, że i AB będzie jeszcze miało lepsze.
Czytam obecnie: Nicholas Sparks - Ostatnia piosenka

"Niektórzy mówią, że pieniądze szczęścia nie dają... Najwidoczniej nigdy nie byli w księgarni"

Karisma

• Gość
« Odpowiedź #212 dnia: Marzec 23, 2012, 20:21:19 pm »
Liczę, że ratingi wzrosną, jak dojdzie do spotkania protów :D

Offline Julia

• Mgr Telek
  • Fanatyk
  • *
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #213 dnia: Marzec 24, 2012, 11:52:47 am »
Podobało mi się, gdy Camila stwierdziła, że skoro Daniel nie żyje to majątek należy się jego żonie i wnukowi. Wszyscy byli zaskoczeni. Isadora zaczyna manipulować Agustiną. Specjalnie przyszła w odwiedziny, bo wiedziała, że Dioniso wróci. Wg Calderon gra świetnie. Widzę ją pierwszy raz i wg mnie z Evorą grają świetny duet villianów, oczywiście w negatywnym znaczeniu tego słowa.
A Alonso to musi mieć coś z głową, albo jakieś problemy, bo jeżeli się ożenił z Camilą dla kasy to chociaż może się trochę postarać być miły, a on za wszystko obwinia Camilę. Nie znoszę "wymoka" Alonsa.
Pierwsze spotkanie protów spoko :) Ach, ja już uwielbiam Daniela/Andresa. Cóż, musiał podać fałszywe dane... Ja uważam, że Daniel dopiero, gdy Natalia mu powiedziała, że zapyta Camilii, żony Alonsa, czy nie potrzebują pracownika na hacjendzie zorientował się, że ta Camila z kawiarni i ta z hacjendy to ta sama osoba (ale mogę się mylić). Później, gdy Daniel wyszedł z pensjonatu/hotelu i dotarł do hacjendy, zobaczył Camilę i wtedy już był pewien kogo spotkał.
Camila za bardzo ufa Dionsio...
A Natalii chyba wpadł, albo wpada w oko Daniel/Andres.

Podoba mi się ta telka. Mam nadzieję, że ratingi podskoczą.

Offline Latino

• Mod Global
  • Mistrzu
  • *
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #214 dnia: Marzec 28, 2012, 21:39:27 pm »
Telenowela ma lepsze wyniki oglądalności :) oby tak dalej, bo zaczyna się robić ciekawie :)

Offline Audreyc

• Mgr Telek
  • Namiętny postowicz
  • *
  • Awards Serwer 2013 Znawca Muzyk2 Konkursowicz pierwszy tysiac
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #215 dnia: Marzec 29, 2012, 02:34:03 am »
Dzięki za szczegółowe opisy odcinków.Telenowela zapowiada się naprawdę ciekawie.Na razie rzuciłąm okiem na czołówkę.Bardzo intrygująca...

Offline simi

• Raczkujący
  • *
  • Awards Znawca
  • Data Rejestracji 07/01/2012
    YearsYears
« Odpowiedź #216 dnia: Marzec 29, 2012, 08:45:10 am »
Już się nie mogę doczekać kiedy będzie się coś działo między protami, na razie tak tylko sobie patrzą cichociemni, ale nie mogę z Camili jak jest zazdrosna o Daniela :D jak się wkurzyła jak mamuśka ją wystraszyła :D

Offline Ela

• pase lo que pase siempre te amare
  • Dobry w te klocki
  • **
    • Status GG
  • Awards Sponsor
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #217 dnia: Marzec 30, 2012, 07:32:36 am »
Ja nie długo tak samo zabieram się za oglądanie tylko skończe CME i właśnie dzięki Espe za streszczenia :) Przydadzą się podczas oglądania :D

Oglądane seriale: The Orginals, The Vampire Diares, Pretty Little Liars

Offline Latino

• Mod Global
  • Mistrzu
  • *
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #218 dnia: Marzec 30, 2012, 12:53:00 pm »
Telenowela zmierza w bardzo dobrym kierunku. Niby nie dzieje się za dużo, ale jednak przyjemnie się ogląda i nic nie przynudza :) Po prostu ma w sobie coś co sprawia, że chce się ją oglądać. Nie rozumiem niskich wyników oglądalności, ale może faktycznie jest to spowodowane godziną. Po cichu liczę, że w związku tym twórcy telenoweli stworzą optymalną ilość dobrej jakości odcinków, a nie tyle co np. w przypadku CME, bo dla mnie ta telenowela była za długa.

Offline Latino

• Mod Global
  • Mistrzu
  • *
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #219 dnia: Marzec 30, 2012, 13:59:01 pm »
Ja mam zawsze obawy, że jak wyniki oglądalności są wysokie to postanowią przedłużyć telenowelę (co zazwyczaj nie wychodzi na dobre), dlatego z jednej strony cieszę się, że są jakie są :)

Offline simi

• Raczkujący
  • *
  • Awards Znawca
    YearsYears
« Odpowiedź #220 dnia: Kwiecień 05, 2012, 20:24:26 pm »
Coraz bardziej mi się podoba ta tela :D W końcu coś się zaczyna dziać między Camilą i Danielem :hura: a pijana Camila... to było dobre :D Biedny Daniel musiał się nią użerać  :)

Hej mam pytanie za 100 punktów :) Jak nazywa się ta piosenka co towarzyszy Danielowi była i w więzieniu jak rozmyślał o żonie, była teraz w 22 odcinku gdy Daniel rozmawiał z Camilą siedząc na podłodze? Kto mi pomoże błagam ;) :D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2012, 20:48:06 pm wysłana przez simi »

Offline Latino

• Mod Global
  • Mistrzu
  • *
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #221 dnia: Kwiecień 05, 2012, 21:04:12 pm »
Niestety nie znam tytułu piosenki :(

W telenowele rzeczywiście robi się coraz ciekawiej :) liczę na to, że Camila rozstanie się z Alonsem, bo już nie mogę go znieść - mam nadzieję, że tej postaci nie będzie przez całą telenowelę, tzn. zostanie zastąpiona przez innego villana, bo nie wiem czy wytrzymam Alonsa przez całą telenowelę :/

Offline simi

• Raczkujący
  • *
  • Awards Znawca
    YearsYears
« Odpowiedź #222 dnia: Kwiecień 05, 2012, 22:26:14 pm »
Coraz bardziej mi się podoba ta tela :D W końcu coś się zaczyna dziać między Camilą i Danielem :hura: a pijana Camila... to było dobre :D Biedny Daniel musiał się nią użerać  :)

Hej mam pytanie za 100 punktów :) Jak nazywa się ta piosenka co towarzyszy Danielowi była i w więzieniu jak rozmyślał o żonie, była teraz w 22 odcinku gdy Daniel rozmawiał z Camilą siedząc na podłodze? Kto mi pomoże błagam ;) :D

Ja znam jej tytuł :) To pewnie o nią ci chodzi http://www.youtube.com/watch?v=4f6YBho3mE4
Taaak :D jesteś kochana, dziękuję bardzo  :cmokas:
Wiem, że to już zachłanność, ale znasz może też piosenkę co leci gdy jest Pablo i Luzma ?  :prosi:

Offline Latino

• Mod Global
  • Mistrzu
  • *
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #223 dnia: Kwiecień 11, 2012, 17:30:01 pm »
Już myślałam, że nikt nie komentuje telenoweli, ale widzę, że Espe piszesz na bieżąco :)

Telenowela jest naprawdę dobra, bardzo dobrze mi się ją ogląda :) na szczęście Daniel już odkrył, że Camila nie jest złą osobą :) Co prawda oglądalność nie jest zachwycająco, to jak już pisałam uważam, że to dobrze, bo nie będzie zbędnego przeciągania :)

Jedyne czego nie mogę już znieść to Alonsa i Isadory, Dionisio jeszcze jakoś ujdzie, ale tamta dwója mam nadzieję, że nie będzie nas męczyła do końca telenoweli.

Offline Julia

• Mgr Telek
  • Fanatyk
  • *
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #224 dnia: Kwiecień 11, 2012, 18:34:37 pm »
Nareszcie zaczęłam nadrabiać odcinki... Jestem dopiero na 21, ale coraz bardziej mi się podoba ta telka;) Już nie jest tak przejmująco smutna... Camila się uśmiecha. I czasem nawet są zabawne sytuacje :D Z Vivianą i Isadorą, albo z Isadorą i Agustiną, albo Dionisio :D

Alonso jest okropny.. Boże, co za wstyd.. dla Camilii i dla wszystkich...

Coraz bardziej lubię Andresa, szkoda tylko, że wciąż uważa, że Camila jest zła i że to ona zastawiła na niego pułapkę... I Andres/ Daniel robi takie fajne minki :D  <3

A i Isadora zaczyna mnie wkurzać, od momentu gdy wprowadziła się do hacjendy...

Espe, Twoje streszczenia są bardzo przydatne:) Dzięki nim wiem o wiele więcej :)

Offline simi

• Raczkujący
  • *
  • Awards Znawca
    YearsYears
« Odpowiedź #225 dnia: Kwiecień 12, 2012, 12:51:09 pm »
Ostatnio jaram się każdym odcinkiem :D już nie mogę się doczekać kiedy wrócę do domu i obejrzę kolejny odcinek :D
Espe lubię czytać to co piszesz bo sobie sprawdzam czy dobrze wszystko kumam i sobie porównuję :D 
Z odcinka na odcinek czekam z niecierpliwością na pierwszy pocałunek protów :D

Offline Julia

• Mgr Telek
  • Fanatyk
  • *
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #226 dnia: Kwiecień 12, 2012, 13:36:35 pm »
Ja już prawie nadrobiłam odcinki:) Skończyłam na 26 :) Nareszcie Daniel zrozumiał, że Camila jest ofiarą, tak jak on... Uwielbiam Daniela i Camilę :)

Agustina mnie irytuje, ty, że tak wierzy w te czułe słówka Dionisia. To jest, aż wkurzające. Nic do niej nie dociera.

Ja uważam, że Isadora ma pewnie nie jedno na sumieniu.

Cieszę się, że Daniel/Andres zobaczył całujących się Dionisia i Isadorę, a także z tego, co powiedziała mu Natalia o kłamstwie Isadory.

Ta Liliana, czy jak jej jest tam, to mnie irytuje. Co ona chce od tego Pabla...

Nie podoba mi się, że Viviana wie, że Andres  totak naprawdę Daniel Díaz Acosta... Gdyż w ten sposób Viviana okłamuje przyjaciółkę. Uważam, że z tej tajemnicy relacje między nimi mogą zostać popsute... Od początku zastanawia mnie ta scenka z entrady, przedstawiająca Vivianę i teraz sobie myślę, czy to będzie miał związek, z tym, iż Camila dowie się, że jej przyjaciółka wiedział wszystko i nic jej nie powiedziała, a ta przecież zwierzała się jej ze wszystkiego, co dotyczy Andresa i zakończy tę przyjaźń... Bardzo mnie to intryguje... I jeszcze zastanawiam się, czy Rafael zawsze będzie dobry... I też chyba ten Rodolfo,czy jak mu tam mnie intryguje...

Odcinki mi się bardzo podobają, i entrada i temat przewodni są świetne. Wg mnie pasują do tej telki :)

Karisma

• Gość
« Odpowiedź #227 dnia: Kwiecień 13, 2012, 17:38:24 pm »
Do obsady telenoweli dołączyło dwóch aktorów. Juan Diego Covarrubias wcieli się w postać Yago Albarrána , brata Mariano (Renè Strickler). Benjamín Rivero, wcieli się w postać Bruna i namiesza w życiu Viviany.

Offline Julia

• Mgr Telek
  • Fanatyk
  • *
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #228 dnia: Kwiecień 15, 2012, 01:50:47 am »
Ja jestem zachwycona faktem, że Daniel już wie, że Camila nie jest zła, tylko jest ofiarą, podobnie jak on.

Odcinek zakończył się intrygująco, bo Isadora chce dokończyć to, czego nie udało się jej zrobić w szpitalu. Jednak chyba tym razem, będzie chciała udusić poduszką ojca Baldomero... Mam nadzieję że jej się to nie uda...

Uwielbiam scenki Camili i Daniela <3 A teraz Rafael chce być z Camilą, co nie podoba się Danielowi. Podobała mi się ich rozmowa przed domem Vivi....

A Vivi przez tego Bruna zaczyna się bać. Camila o niej dzwoniła, a ona nie odebrała, bo pewnie myślała, że to Bruno... Do tego Bruno ją śledzi...

Alonso mnie wkurza, ale czasem ta jego nieporadność mnie śmieszyła, jednak warunki, które postawił Camilii zdradzają jego naturę... Uważam, że jak Dionisio się go nie pozbędzie, to Alonso umrze na zawał, przy jakiejś ciężkiej rozmowie...

Mnie martwi wynajęcie tego detektywa, bo wtedy szybko może okazać się, że człowiek z fotografii nie jest Danielem, tylko kimś innym. Poza tym wg mnie za dużo osób wie o prawdziwej tożsamości Daniela/Andresa.. Oby nie mieli przez to kłopotów... A i jeszcze ten pracownik Dionisia, to chyba ten sam, którego wysłał do Chile, aby zabił Daniela. I jeżeli to ten sam to jak zobaczy Andresa to rozpozna w nim Daniela Diaza Acostę...

Tej Liliany to nie znoszę, wredna idio*ka. Ten brat Pabla też wkurzający. Jestem ciekawa kiedy Mariano zobaczy Camilę :)

Karisma

• Gość
« Odpowiedź #229 dnia: Kwiecień 15, 2012, 19:56:38 pm »
Utknęłam na 14 odcinku i nie mogę ruszyć dalej z oglądaniem. Ale w przyszłym tygodniu mam nadzieję znowu przysiąść do tej telenoweli, bo już nie mogę się doczekać wspólnych scenek Camili i Daniela :)

Offline Julia

• Mgr Telek
  • Fanatyk
  • *
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #230 dnia: Kwiecień 15, 2012, 20:18:18 pm »
Utknęłam na 14 odcinku i nie mogę ruszyć dalej z oglądaniem. Ale w przyszłym tygodniu mam nadzieję znowu przysiąść do tej telenoweli, bo już nie mogę się doczekać wspólnych scenek Camili i Daniela :)

Ja miałam podobnie jakiś czas temu utknęłam jakoś koło 15, 16 odcinka, a teraz nie mogę doczekać się kolejnego odcinka:)

Offline Latino

• Mod Global
  • Mistrzu
  • *
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #231 dnia: Kwiecień 15, 2012, 21:05:40 pm »
Ja natomiast zawsze miałam opóźnienia w oglądaniu i musiałam nadrabiać duże ilości odcinków. Ale przy obecnych premierach, które oglądam, w tym właśnie Amor Bravio (i Corazon Valiente) jest całkowicie na bieżąco :)

Offline Julia

• Mgr Telek
  • Fanatyk
  • *
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #232 dnia: Kwiecień 15, 2012, 21:19:04 pm »
Dla zachęty powiem Wam, że już we wtorkowym odc pierwsze besso Camili i Daniala :D

Właśnie dzisiaj o tym gadałyśmy z koleżanką :) Jeju, gdybym miała na później to oglądałabym w środę w nocy:) A tak muszę do wieczora czekać ;)

Offline Julia

• Mgr Telek
  • Fanatyk
  • *
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #233 dnia: Kwiecień 15, 2012, 21:43:22 pm »
Hihi więc jednak dobrze wyczytałam :P Ja chcę już środę :D

Ja widziałam dwa zdjęcia i były podpisane, że to będzie we wtorek, a na jednym było beso Camili i Daniela :)

Offline simi

• Raczkujący
  • *
  • Awards Znawca
    YearsYears
« Odpowiedź #234 dnia: Kwiecień 15, 2012, 22:42:43 pm »
Dla zachęty powiem Wam, że już we wtorkowym odc pierwsze besso Camili i Daniala :D
Nie!  <3 O matyldo teraz to już w ogóle nie mogę się doczekać środy :D nareszcie, tyle czekam na to :D

Offline Karisma

• Ángel rebelde
  • Admin
  • Fanatyk
  • *
  • Awards Muzyk2 Bibliotekarz pierwszy tysiac Fotograf Skowronek Pacyfikator Serwer 2013 Tłumacz Odkrywca Na prochach Sponsor Marzyciel
  • Data Rejestracji 29/05/2011
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #235 dnia: Kwiecień 17, 2012, 09:57:37 am »
Obejrzeliście już to besso? Bo mi jeszcze trochę zajmie czasu, nim do niego dojdę. Mam cichą nadzieję, że doczekamy się tej telki w Polsce, bo mi się bardzo podoba :)
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałem", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nic mnie to nie obchodzi" i trochę bólu w każdym "u mnie w porządku".

Offline Latino

• Mod Global
  • Mistrzu
  • *
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #236 dnia: Kwiecień 17, 2012, 11:32:56 am »
Obejrzeliście już to besso? Bo mi jeszcze trochę zajmie czasu, nim do niego dojdę. Mam cichą nadzieję, że doczekamy się tej telki w Polsce, bo mi się bardzo podoba :)

Ja zrozumiałam, że beso będzie dopiero w odcinku, który dostępny będzie u nas jutro :( ale nie wiem, właśnie oglądam 31 odcinek i zobaczę czy coś będzie :D

Offline Karisma

• Ángel rebelde
  • Admin
  • Fanatyk
  • *
  • Awards Muzyk2 Bibliotekarz pierwszy tysiac Fotograf Skowronek Pacyfikator Serwer 2013 Tłumacz Odkrywca Na prochach Sponsor Marzyciel
  • Data Rejestracji 29/05/2011
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #237 dnia: Kwiecień 17, 2012, 11:35:40 am »

Ja zrozumiałam, że beso będzie dopiero w odcinku, który dostępny będzie u nas jutro :( ale nie wiem, właśnie oglądam 31 odcinek i zobaczę czy coś będzie :D

Faktycznie :) Przez to wszystko coś mi się pomyliło. Dzisiaj jest dopiero środa i trzeba czekać do jutra by obejrzeć ten odcinek.
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałem", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nic mnie to nie obchodzi" i trochę bólu w każdym "u mnie w porządku".

Offline Latino

• Mod Global
  • Mistrzu
  • *
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #238 dnia: Kwiecień 17, 2012, 12:26:18 pm »
Powód dla jakiego Jimena zdecydowała się pojechać na wieś od razu skojarzył mi się z powodem z którego Ivana w "Kobiecie ze stali" uciekła na wieś. Co prawda nie było to to samo przestępstwo, ale obie uciekły przed sprawiedliwością. Cieszę się, że to postać będzie pojawiać się teraz częściej w telenoweli, czuje, że wprowadzi dużo zamieszania i to zupełnie innego niż Alonso, Dionisio i Isadora :)

Niestety mama Camili jest strasznie głupia i naiwna... Wierzyć mi się chciało jak słuchałam jak mówi Camili, żeby nie ufała w słowa prawnika, bo jest on zazdrosny o Dionisia:/

W avance następnego odcinka była pokazana scena przed pocałunkiem, ale nie było widać pocałunku :P

Offline Hipeczka

• Moderator
  • Mistrzu
  • *
    • Status GG
  • Awards Serwer 2013 Sponsor pierwszy tysiac
  • Data Rejestracji 14/04/2012
    YearsYears
« Odpowiedź #239 dnia: Kwiecień 17, 2012, 13:11:53 pm »
Ogladalam 3 odcinki z napisami i powiem wam ze to super telka i wart do ogladania :) Ja napewno z chęcią obejrzę ten telenowele

Offline simi

• Raczkujący
  • *
  • Awards Znawca
    YearsYears
« Odpowiedź #240 dnia: Kwiecień 17, 2012, 19:40:50 pm »
W avance następnego odcinka była pokazana scena przed pocałunkiem, ale nie było widać pocałunku :P
Bo oni to specjalnie robią, żeby człowiek nie mógł już wytrzymać, tak jak ja :D teraz będę niespokojna myśląc o tym co będzie dalej   :)

Offline Latino

• Mod Global
  • Mistrzu
  • *
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #241 dnia: Kwiecień 17, 2012, 19:54:06 pm »
Bo oni to specjalnie robią, żeby człowiek nie mógł już wytrzymać, tak jak ja :D teraz będę niespokojna myśląc o tym co będzie dalej   :)

Ja mam w takim momencie zawsze obawy, że do tego pocałunku może z jakiegoś powodu nie dojść :P ktoś się pojawi czy coś w tym stylu :P

Offline simi

• Raczkujący
  • *
  • Awards Znawca
    YearsYears
« Odpowiedź #242 dnia: Kwiecień 17, 2012, 20:00:15 pm »

Ja mam w takim momencie zawsze obawy, że do tego pocałunku może z jakiegoś powodu nie dojść :P ktoś się pojawi czy coś w tym stylu :P
Póki nie zobaczę to nie uwierzę ? :D Jeja teraz będę umierać z ciekawości :)
A tak przy okazji ja strasznie uwielbiam różne drobne gesty, spojrzenia między protami :D przykładowo dzisiaj gdy uparta Camila pędziła z siatkami i nie chciała pomocy Daniela, ale później on zabierając od niej siatki złapał ją za ręce, niby przypadkiem, niby specjalnie  :zakochany: uwielbiam to :D

Offline Latino

• Mod Global
  • Mistrzu
  • *
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #243 dnia: Kwiecień 17, 2012, 20:15:38 pm »
Masz racje spojrzenia i gesty między protami są nieraz lepsze niż same pocałunki :) zwłaszcza jeśli między protami jest chemia, bo wtedy przy spojrzeniach i gestach można się tylko rozmarzyć :) A na szczęście między Camilą i Danielem jest chemia więc jest co oglądać :D

Offline Julia

• Mgr Telek
  • Fanatyk
  • *
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #244 dnia: Kwiecień 17, 2012, 22:23:04 pm »
Tak, spojrzenia i gesty są fantastyczne :) Uwielbiam Camilę i Daniela.

I taki mały spoiler, avance 32 odcinka .... i beso  :hura: :zakochany:
http://www.youtube.com/watch?v=wndX1YOH69w

A co do dzisiejszego odcinka to nie spodziewałam się, że Isadora jedak udusi ojca Baldomero.. Jestem smutna z tego powodu..

Scenki Camilli i Daniela świetne:)

Agustina jest głupia. Jasne już Osvaldo zazdrosny o nią. Ona jest tak ślepa..

A Dionisio też chce kasę od ALonsa...

Dzisiaj nieźle się przeraziłam, gdy ten Julio, czy Juliano, czy jak tam się zwie, ten wspólnik Dionisio, wychodził z tego pensjonatu, a przed samochodem stał Daniel.. Myślałam, że go zobaczy i zdemaskuje przed Dionisio. Na szczęście nic takiego się nie stało... Ufffffffff! Kamień z  serca :)

A Ximena, gdy uciekała tez skojarzyła mi się z Ivaną z STD, a na lotnisku, gdy się kłóciła to z kolei przypomniała mi Robertę z CME.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2012, 22:27:13 pm wysłana przez Julia »

Offline Latino

• Mod Global
  • Mistrzu
  • *
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #245 dnia: Kwiecień 17, 2012, 22:31:57 pm »
Widzę, że promo po odcinku różni się od tego, które jest pokazywane osobno :) dobrze wiedzieć, bo teraz będę wiedziała by oglądać oba :P

Mi również było smutno, że jednak uśmiercili ojca Baldomero, liczyłam na to, że ta postać zagości w telenoweli na dłużej :(

Offline simi

• Raczkujący
  • *
  • Awards Znawca
    YearsYears
« Odpowiedź #246 dnia: Kwiecień 18, 2012, 08:15:38 am »
O nie, po obejrzeniu tej sekundy więcej jeszcze bardziej nie mogę się doczekać aż wrócę do domu i to obejrzę w całości :D już się cieszę  :zakochany:
A co do ojca Baldomero to naprawdę szkoda że Isadora go udusiła. Daniel od samego początku miał w nim oparcie. Z resztą przeważnie w telach ojczulkowie są takimi dobrymi duchami co nam tych głównych bohaterów wspierają i zawsze służą dobrą radą :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2012, 08:23:07 am wysłana przez simi »

Offline Esperanza

• Flor Salvaje
  • Przyjaciel
  • Mistrzu
  • *
  • Tener un corazón y una mirada hacia el corazón...
  • Awards Pomocnik pierwszy tysiac Pacyfikator Znawca Emeryt Serwer 2013 Tłumacz Sponsor Wampir Bibliotekarz
  • Data Rejestracji 17/04/2012
    YearsYears
    • Me, Myself and I :)
« Odpowiedź #247 dnia: Kwiecień 18, 2012, 14:48:22 pm »
Odcinek 31

Można się było spodziewać, że smutku to w nim nie zabraknie choć ja liczyłam jednak na element zaskoczenia... Przy pomocy pomagiera Dionisio Isadorze udaje się zakraść do pokoju ojca Baldomero i pozbawić go życia poduszką. (Akurat gdy zaczął robić postępy i jeszcze trochę a wyznałby Amandzie prawdę o prawdziwym sprawcy jego wypadku). Myśli, że nie została zauważona jednak liczę na tę kobietę, która widziała ją wychoodzącą i nieposprzątane tabletki, które jeśli ktoś umiera śmiercią naturalną (a tak póki co myśli pewnie większość mieszkańców miasteczka) nie powinny spaść na podłogę.
Mimo wszystko podoba mi się Alonso i jego reakcja. Wygląda mi na człowieka tak uzależnionego od matki, że aż nie chce zobaczyć rzeczy podstawowych.

Alonso mówi Dionisio, że jego żona chce mieć udział w poszukiwaniach Daniela. Dionisio jednak jest to obojętne. Zależy mu wyłącznie na znalezieniu i pozbyciu się niewygodnego osobnika. Mówi też Alonso aby pieniądze przeznaczone pierwotnie dla Leoncio zostawić mu gdyż może ich potrzebować.

Mając nóż na gardle (zostałaby oskarżona o współudział w kradzieży) Xiemana decyduje się na szybki wyjazd z Monterrey. Nim to jednak nastąpi jej nerwy zostaną "odrobinę" nadszarpnięte...

Bardzo jestem ciekawa jaką to niespodziankę urodzinową szykuje dla Luzmy Leoncio. Znając go, mam więcej niż pewność, że nie będzie to nic dobrego. (Stwierdziłam, że podobnie jak Agustina tak i Pilar wyprowadza mnie z równowagi). Yago to jednak nie jest taki głupi. Zgadza się pomóc Lilianie w zniweczeniu planów małżeńskich brata ale tez nie ufa Lilianie.

"Andres" stara się pocieszyć zrozpaczoną Camilę. Podobnie jak Viviana i Rafael (Ach, że też nie mogli przyjść na czuwanie z minutę później :P?) Wcześniej mężczyzna oferuje swoje wsparcie także i Vivi w której to zachowaniu zauważył ostatnio zmiany.

Nie wiem w kogo wdała się Camila ale na pewno nie w matkę. Tak naiwnej kobiety jak Agustoina to ja dawno nie widziałam. Byłaby pewnie gotowa pod jakim kolwiek pretekstem nie dopuścić do spotkania córki z Osvaldo (Przypuszczam, że prawnik chce jej po prostu opwoeiedzieć o tym jakie kroki ostatnio poczynił w sprawie Daniela) bo przecież "jest zazdrosny o jej ukochanego"...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2012, 23:42:42 pm wysłana przez Espe »

Offline simi

• Raczkujący
  • *
  • Awards Znawca
    YearsYears
« Odpowiedź #248 dnia: Kwiecień 19, 2012, 08:58:08 am »
 ach pocałunek był cudowny :zakochany: szkoda tylko że Camila uciekła, w ogóle jak uciekała na koniu  to było śmieszne :) ale nie sądziłam że Daniel będzie za nią tak łaził i nie będzie odpuszczał :D ciekawie co dzisiaj będzie bo zapowiedź słaba :D

Offline Julia

• Mgr Telek
  • Fanatyk
  • *
    YearsYearsYears
« Odpowiedź #249 dnia: Kwiecień 21, 2012, 17:27:01 pm »
Wg mnie odcinki są coraz ciekawsze :)

Jeszcze nie oglądnęłam ostatniego odcinka, ale zrobię to w wolnej chwili:)

Nieźle okazało się, że Alonso nie jest synem Isadory  :szok:

Natomiast Andres/Daniel ma pozbyć się Daniela/Aarona...  Do tego w miasteczku pojawił się zabójca Miriam, którego rozpoznała Daniel... Jak ja się bałam, że ten zabójca go zobaczy.. Ufffff

Uwielbiam Daniela&Camilę :)  :*